https://www.traditionrolex.com/44

Marocchi First Deluxe 20/76 | Kozlice | Brokovnice | ZBRANĚ | Army shop a zbraně

https://www.traditionrolex.com/44

Marocchi First Deluxe 20/76 | Kozlice | Brokovnice | ZBRANĚ | Army shop a zbraně

Marocchi First Deluxe 20/76

Italská broková kozlice MAROCCHI FIRST DELUXE, kterou vyrábí známý výrobce velmi kvalitních a krásných brokovnic, firma C.D. Europe, v ČR známější pod jménem Marocchi.

Kód zboží: FI.20.76.DE.EJ-NV

Výrobce: Marocchi

Dostupnost: na dotaz

27.990,- Kč

-
Ks
+
Koupit

Parametry produktu

Ráže20/76
SystémNapínání Blitz, dělené hákové uzamčení, postranní čepy
Celková váha (kg)2,80
Délka hlavně (mm)760 mm
Kapacita zásobníku
Zásobník
MířidlaAno - perličková muška
Povrchová úprava kovových částíHlavňový svazek, temenní páka, ovladač pojistky a selektor, kohout a lučík spouště - černění Baskule -matný chróm se zlacenými rytinami pernaté zvěře
Příprava pro montáž puškohleduAno - lišta 17mm
Výbava v ceně zbraněVyhazovače vystřelených nábojnic 5x choke Zkouška pro střelbu vysokotlakého brokového střeliva s ocelovými broky Zbraň nemá poutka na řemen
Příplatková výbava Zlacený kohout spouště
  • Popis


Italská broková kozlice MAROCCHI FIRST, kterou vyrábí známý výrobce velmi kvalitních a krásných brokovnic, firma C.D. Europe, v ČR známější pod jménem Marocchi.

Italská společnost C.D. Europe, která vyrábí, mezi jinými, i brokové kozlice MAROCCHI je střední rodinnou firmou sídlící v proslulém středisku italské výroby zbraní – údolí Val Trompia, v blízkosti města Brescia. Firmu založil sportovní střelec pan Marocchi ve 20. letech minulého století a firmu dodnes vedou jeho potomci (syn a vnuk).

Firma patří mezi středně velké výrobce zbraní (velmi populární především v Itálii, Francii a Velké Británii jsou především brokové automaty MAROCCHI SI a sportovní brokové kozlice MAROCCHI ZERO3 SPORTING). Díky relativně malému objemu výroby je velká část výroby prováděna ručně puškaři. Rodina Marocchi si velmi hlídá kvalitu své produkce a jak brokové kozlice MAROCCHI FIRST DELUXE, tak i MAROCCHI ZERO3 patří po stránce kvality, použitých materiálů a zpracování k opravdové špičce ve střední cenové kategorii brokových zbraní. Brokovnice MAROCCHI prodáváme opravdu rádi, protože spokojení zákazníci se k nám vracejí jen proto, aby doplnili zásoby střeliva do nich.

Hlavňový svazek:

 • Hlavňový svazek brokové kozlice MAROCCHI FIRST DELUXE je vyroben z velmi kvalitní francouzské oceli. Vnitřní stěny hlavní jsou opatřeny vrstvou tvrdochrómu, povrch je dokonale černěný. Délka hlavňového svazku je 71cm. Na horní hlavni je umístěna tradiční perličková muška. Hlavňový svazek je opatřen ocelovou ventilovanou lištou. Ke spodní hlavni je výrobcem přiletováno potko k upevnění řemenu.
 • Komory hlavní kozlice MAROCCHI FIRST DELUXE jsou opatřeny ocelovými vyhazovači nábojnic.
 • Ocelový blok hlavňového svazku, stejně jako vnější strana vyhazovačů jsou efektně leštěny do kroužků. I tento, zdánlivě málo významný detail, svědčí o péči, se kterou jsou brokovnice MAROCCHI FIRST DELUXE vyráběny.
 • Hlavňový svazek je do baskule uzamčen spodním děleným hákem s dvěma postranními čepy. Jednoduché, pevné a trvanlivé. Hlavňový svazek se zlamuje pomocí temenní páky, která je povrchově upravena černěním, což v kombinaci s chrómovým matem vytváří příjemnou kombinaci.
 • Ke modulaci shluku hromadné střely je s brokovnicí MAROCCHI FIRST DELUXE ve standardu dodávána sada 5 výměnných choke (00, 0025, 0,50, 0,75, 1,00).

Baskule:

 • Baskule brokové kozlice MAROCCHI FIRST DELUXE je soustružena z monobloku slitiny Ergal, která je dostatečně pevná a přitom zbytečně nezvyšuje váhu zbraně. Povrchově je baskule upravena do matného chrómového lesku. Na bocích baskule jsou umístěny zlacené rytiny pernaté zvěře, nad rytinami a na spodní straně baskule je pak ornamentální reliéf. Na spodní straně baskule je zdobně vyražen název zbraně a značka výrobce.

Spoušťový mechanizmus:

 • Brokovnice MAROCCHI FIRST DELUXE jsou dodávány pouze s jednospoušťovým systémem s voličem pořadí výstřelů, který je umístěn na krku pažby za temenní pákou. Po odjištění zbraně tím samým ovladačem se pohybem voliče vlevo volí první výstřel z horní hlavně a naopak. Napínání mechanizmu se provádí šroubovou tlačnou pružinou. Kohout spouště a lučík jsou povrchově upraveny černěním.

Pojistka:

 • Pojistka brokové kozlice MAROCCHI FIRST DELUXE je manuální (uzavřením zbraně nedojde automaticky k jejímu zajištění). Ovladač pojistky je je povrchově upraven černěním.

Pažbení:

 • Pažbení brokovnic MAROCCHI FIRST DELUXE je vyrobeno z velmi kvalitního a pevného evropského ořechu s podélnou kresbou. Pažbení, jehož design je z dílny firmy MAROCCHI, je vyráběno jedním z nejrenomovanějších italských pažbařů – firmou Minelli.  Krk pažby je dostatečně dlouhý a je v optimálním sklonu. Společně s ergonomicky dokonale  posazenou pistolovou rukojetí a dostatečně dlouhým hlavištěm umožňuje pažba komfortní a pevné zasazení zbraně do ramene. Předpažbí, které je rovněž vyrobeno z evropského ořechu stejné kvality jako pažba, je dostatečně robustní, aby zajistilo dokonalý úchop i střelci s velkýma rukama.
 • Laserem ryté rybiny na úchopových místech pažbení jsou dostatečně hluboké, aby zajistily pevný úchop zbraně i s mokrými dlaněmi nebo v zimě v rukavicích. Hlaviště pažby je ukončeno měkčenou pryžovou botkou k utlumení zpětného rázu zbraně.
 • Pažbení brokové kozlice MAROCCHI FIRST DELUXE je povrchově upraveno olejem do matného lesku.
 • Sesazení dřevěných a kovových částí zbraně brokovnice MAROCCHI FIRST DELUXE je provedeno čistě a velmi pečlivě.

Broková kozlice MAROCCHI FIRST DELUXE je velmi kvalitní zbraň, vyrobená pečlivě pouze z prvotřídních materiálů.  Její design je “italsky” nenápadně elegantní  a napohled tato zbraň působí daleko dražším dojmem, než ve skutečnosti je. V ceně zbraně je i provedená zkouška pro střelbu vysokotlakým brokovým střelivem s ocelovými broky.

Výhody nákupu na NaVojaky.cz

Máme více než 10let zkušeností. Zastupujeme přímé dovozce. Poskytujeme kompletní servis včetně montáže a nastřelení zbraní.

Pokud něco nezajistíme, tak to neexistuje a pokud něco neumíme, tak to nejde.Kvalitní české a mezinárodní produkty

Rychlé dodání a vlastní doprava

Odborně proškolení pracovníci

Opravy zbraní a příslušenství
+420 581 202 380


Volejte PO-PÁ od 9:00 do 16:00

Navojaky.czKontaktní údaje

Kontaktní údaje:
Mail: info@navojaky.cz
Mail: obchod@navojaky.cz
Objednávky tel.: +420 581 202 380

Fakturační údaje:
XY s.r.o.
Přerov
750 02 Přerov

IČ: 1111111111111
DIČ: CZ1111111111111
Nejsem plátcem DPH.

Pobočky

Provozovna Přerov:
Po - Pá 9:00 - 16:00 hod

Škodova 771,
750 02 Přerov
tel.: +420 581 202 380

V odpoledních hodinách po tel. domluvě.

Copyright (c) 2018 MakroMedia s.r.o., www.navojaky.cz, design a kód wedipa.com

Výroba bazénů, Bazény v akci